| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | US$59-US$108 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Connector Type | LC, SC, FC, ST |
| Invoegverlies | ≤7,0 dB |
| Isolatie | 30 dB |
| Relatieve Vochtigheid | 5% tot 95% |
| Kanaalafstand | 100 GHz, 50 GHz, 20 GHz, 10 GHz, 5 GHz |
| Opslagtemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Polarisatiemodusdispersie | ≤0,2 ps |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| PDL | ≤0,2 dB |
| Golflengte | C-Band, L-Band |
| Kanaaltelling | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | US$59-US$108 |
| Verpakking: | Document Vakje |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Connector Type | LC, SC, FC, ST |
| Invoegverlies | ≤7,0 dB |
| Isolatie | 30 dB |
| Relatieve Vochtigheid | 5% tot 95% |
| Kanaalafstand | 100 GHz, 50 GHz, 20 GHz, 10 GHz, 5 GHz |
| Opslagtemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Polarisatiemodusdispersie | ≤0,2 ps |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| PDL | ≤0,2 dB |
| Golflengte | C-Band, L-Band |
| Kanaaltelling | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |