| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | 1x8 staaltype Vezel Optische PLC Splitser |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$59-US$118 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
GZ-PLC-1×8-0.9ST-SA-SAis een 1×8 SC/APC G657A1 PLC Splitter met stalen buis (60×7×4mm).
Planar Lightwave Circuit (PLC) Splitter is een power splitter gebaseerd op geïntegreerde kwartsbasisplaat technologie.Single Mode PLC 1×N en 2×N Splitters verdeelen optische signalen gelijkmatig van één of twee ingangen naar meerdere uitgangen, en kan in omgekeerde richting worden bediend om meerdere signalen te combineren in één of twee vezels.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Werkgolflengte (nm) | 1260 ~ 1650 |
| Type (1 × N) | 1 × 8 |
| RN Grootte | 60 × 7 × 4 mm |
| Vlakken | G657A1 |
| Kabeldiameter | 0.9 mm losse buis |
| Invoer- en uitvoerlengte | 1.5M |
| Invoegingsverlies | < 10,3 dB |
| Terugkeerverlies | > 55 dB |
| Verlies van uniformiteit | < 0,7 dB |
| PDL | 0.3 dB |
| Richtlijnen | > 55 dB |
| Werktemperatuur (°C) | -40 ~ +85 |
| Bergingstemperatuur (°C) | -40 ~ +85 |
Format: GZ-PLC-M×N(01)-0203-04-05-06
| 01. Portconfiguratie | 02. Type behuizing | 03. Diameter van de glasvezelkabel | 04 en 05. Type in-/uitgangsconnector | 06. Invoer-/uitvoerlengte van de vezels (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1 × 2 | ST: Type staal | 0.25mm | SA: SC/APC; SU: SC/UPC | 0.5 |
| 1x4 | ABS | 0.9 mm | LC: LC/APC; LU: LC/UPC | 1 |
| - Wat is er? | LGX | 2.0 mm | FU: FC/UPC | 1.5 |
| 1 × 64 | RM: Rackmount | 3.0 mm | STA: ST/APC; STU: ST/UPC | 2 |
| 2x2 | ||||
| - Wat is er? | ||||
| 2x64 |
| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | 1x8 staaltype Vezel Optische PLC Splitser |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$59-US$118 |
| Verpakking: | Document Vakje |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
GZ-PLC-1×8-0.9ST-SA-SAis een 1×8 SC/APC G657A1 PLC Splitter met stalen buis (60×7×4mm).
Planar Lightwave Circuit (PLC) Splitter is een power splitter gebaseerd op geïntegreerde kwartsbasisplaat technologie.Single Mode PLC 1×N en 2×N Splitters verdeelen optische signalen gelijkmatig van één of twee ingangen naar meerdere uitgangen, en kan in omgekeerde richting worden bediend om meerdere signalen te combineren in één of twee vezels.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Werkgolflengte (nm) | 1260 ~ 1650 |
| Type (1 × N) | 1 × 8 |
| RN Grootte | 60 × 7 × 4 mm |
| Vlakken | G657A1 |
| Kabeldiameter | 0.9 mm losse buis |
| Invoer- en uitvoerlengte | 1.5M |
| Invoegingsverlies | < 10,3 dB |
| Terugkeerverlies | > 55 dB |
| Verlies van uniformiteit | < 0,7 dB |
| PDL | 0.3 dB |
| Richtlijnen | > 55 dB |
| Werktemperatuur (°C) | -40 ~ +85 |
| Bergingstemperatuur (°C) | -40 ~ +85 |
Format: GZ-PLC-M×N(01)-0203-04-05-06
| 01. Portconfiguratie | 02. Type behuizing | 03. Diameter van de glasvezelkabel | 04 en 05. Type in-/uitgangsconnector | 06. Invoer-/uitvoerlengte van de vezels (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1 × 2 | ST: Type staal | 0.25mm | SA: SC/APC; SU: SC/UPC | 0.5 |
| 1x4 | ABS | 0.9 mm | LC: LC/APC; LU: LC/UPC | 1 |
| - Wat is er? | LGX | 2.0 mm | FU: FC/UPC | 1.5 |
| 1 × 64 | RM: Rackmount | 3.0 mm | STA: ST/APC; STU: ST/UPC | 2 |
| 2x2 | ||||
| - Wat is er? | ||||
| 2x64 |