| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | 1x8 cassette-PLC-splitter |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$59-US$118 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De 1x8 LGX Cassette PLC splitter heeft een compact ontwerp dat kostenbesparingen biedt en tegelijkertijd een lage PDL en een lage invoegverliesprestatie levert.Dit apparaat splitst lichtgolven efficiënt en dient als een cruciaal passief onderdeel in glasvezelverbindingen.
PLC-technologie verdeelt de door één vezel overgedragen optische energie in vooraf bepaalde verhoudingen over meerdere vezels, of combineert optische energie van meerdere vezels in één vezel.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Operatiegolflengte | 1260 ~ 1650 nm |
| Type | 1x8 |
| Grootte | 130 × 100 × 25 mm |
| Vlakken | G657A1 (vezelverlies groter dan 0,2 dB in een cirkelvormige band met een diameter van 20 mm) |
| Type aansluiting | SC/APC |
| Lange | 0.38 M |
| Invoegingsverlies | < 10,8 dB |
| Terugkeerverlies | > 50 dB |
| Verlies van uniformiteit | < 0,8 dB |
| PDL | 0.2 dB |
| Richtlijnen | > 55 dB |
| Werktemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot +85°C |
GZ-PLC-M*N(01)-0203-04-05-06
| 01. Portconfiguratie | 02. Type behuizing | 03. Diameter van de glasvezelkabel | 04 en 05. Type in-/uitgangsconnector | 06. Invoer-/uitvoerlengte van de vezels (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1 × 2 1x4 - Wat is er? 1 × 64 2x2 - Wat is er? 2x64 |
ST: Type staal ABS LGX RM: Rackmount |
0.25 mm 0.9 mm 2.0 mm 3.0 mm |
SA: SC/APC SU: SC/UPC LA: LC/APC LU: LC/UPC FA: FC/APC FU: FC/UPC STA: ST/APC STU: ST/UPC |
0.5 1 1.5 2 |
| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | 1x8 cassette-PLC-splitter |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$59-US$118 |
| Verpakking: | Document Vakje |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De 1x8 LGX Cassette PLC splitter heeft een compact ontwerp dat kostenbesparingen biedt en tegelijkertijd een lage PDL en een lage invoegverliesprestatie levert.Dit apparaat splitst lichtgolven efficiënt en dient als een cruciaal passief onderdeel in glasvezelverbindingen.
PLC-technologie verdeelt de door één vezel overgedragen optische energie in vooraf bepaalde verhoudingen over meerdere vezels, of combineert optische energie van meerdere vezels in één vezel.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Operatiegolflengte | 1260 ~ 1650 nm |
| Type | 1x8 |
| Grootte | 130 × 100 × 25 mm |
| Vlakken | G657A1 (vezelverlies groter dan 0,2 dB in een cirkelvormige band met een diameter van 20 mm) |
| Type aansluiting | SC/APC |
| Lange | 0.38 M |
| Invoegingsverlies | < 10,8 dB |
| Terugkeerverlies | > 50 dB |
| Verlies van uniformiteit | < 0,8 dB |
| PDL | 0.2 dB |
| Richtlijnen | > 55 dB |
| Werktemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot +85°C |
GZ-PLC-M*N(01)-0203-04-05-06
| 01. Portconfiguratie | 02. Type behuizing | 03. Diameter van de glasvezelkabel | 04 en 05. Type in-/uitgangsconnector | 06. Invoer-/uitvoerlengte van de vezels (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1 × 2 1x4 - Wat is er? 1 × 64 2x2 - Wat is er? 2x64 |
ST: Type staal ABS LGX RM: Rackmount |
0.25 mm 0.9 mm 2.0 mm 3.0 mm |
SA: SC/APC SU: SC/UPC LA: LC/APC LU: LC/UPC FA: FC/APC FU: FC/UPC STA: ST/APC STU: ST/UPC |
0.5 1 1.5 2 |