| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | 18 Kanalen CWDM Mux Demux |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$78-US$198 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Golflengte | 18 Kanaals 1270-1610nm |
| Kanaalafstand | 20nm |
| Passband Rimpel | ≤ 0.5dB |
| Nauwkeurigheid Midden Golflengte | ± 0.05nm |
| Kanaal Passband | ± 6.5nm |
| Technologie | TFF (Thin Film Filter) |
| Invoegverlies | ≤ 5.5dB, 5.0dB Typisch |
| Invoegverlies @ 1% Mon | ≤ 24.5dB |
| Retourverlies | ≥ 45dB |
| Directiviteit | ≥ 50dB |
| Polarisatie Afhankelijk Verlies | ≤ 0.3dB |
| Polarisatie Modus Dispersie | ≤ 0.1ps |
| Kanaal Isolatie | Aangrenzend ≥ 30dB, Niet-aangrenzend ≥ 40dB |
| Bedrijfstemperatuur | -40 tot 85°C (-40 tot 185°F) |
| Opslagtemperatuur | -40 tot 85°C (-40 tot 185°F) |
| Vermogensbelasting | ≤ 500mW |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.73"x19"x10.28" (44x481.8x261.2mm) |
| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | 18 Kanalen CWDM Mux Demux |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$78-US$198 |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Golflengte | 18 Kanaals 1270-1610nm |
| Kanaalafstand | 20nm |
| Passband Rimpel | ≤ 0.5dB |
| Nauwkeurigheid Midden Golflengte | ± 0.05nm |
| Kanaal Passband | ± 6.5nm |
| Technologie | TFF (Thin Film Filter) |
| Invoegverlies | ≤ 5.5dB, 5.0dB Typisch |
| Invoegverlies @ 1% Mon | ≤ 24.5dB |
| Retourverlies | ≥ 45dB |
| Directiviteit | ≥ 50dB |
| Polarisatie Afhankelijk Verlies | ≤ 0.3dB |
| Polarisatie Modus Dispersie | ≤ 0.1ps |
| Kanaal Isolatie | Aangrenzend ≥ 30dB, Niet-aangrenzend ≥ 40dB |
| Bedrijfstemperatuur | -40 tot 85°C (-40 tot 185°F) |
| Opslagtemperatuur | -40 tot 85°C (-40 tot 185°F) |
| Vermogensbelasting | ≤ 500mW |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.73"x19"x10.28" (44x481.8x261.2mm) |