| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | UU$350-US$680 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Connectortype | LC, SC, FC, ST |
| Kanaalaantal | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Stroomverbruik | ≤10W |
| Relatieve Luchtvochtigheid | 5% tot 95% |
| PDL | ≤0,2 dB |
| Polarisatie Modus Dispersie | ≤0,2 ps |
| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | UU$350-US$680 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Connectortype | LC, SC, FC, ST |
| Kanaalaantal | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Stroomverbruik | ≤10W |
| Relatieve Luchtvochtigheid | 5% tot 95% |
| PDL | ≤0,2 dB |
| Polarisatie Modus Dispersie | ≤0,2 ps |