| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | US$58-US$118 |
| Productnaam | DWDM Mux Demux |
| Opslagtemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Retourafname | ≥50dB |
| Polarisatie Modus Dispersie | ≤0.2ps |
| Isolatie | ≥30dB |
| Relatieve Vochtigheid | 5%~95% |
| Invoegverlies | ≤7.0dB |
| Stroomverbruik | ≤10W |
| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | US$58-US$118 |
| Productnaam | DWDM Mux Demux |
| Opslagtemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Retourafname | ≥50dB |
| Polarisatie Modus Dispersie | ≤0.2ps |
| Isolatie | ≥30dB |
| Relatieve Vochtigheid | 5%~95% |
| Invoegverlies | ≤7.0dB |
| Stroomverbruik | ≤10W |