| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | US$58-US$118 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Waallengte | C-band, L-band |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5% tot 95% |
| Terugkeerverlies | ≥ 50 dB |
| Aantal kanalen | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Op maat |
| PDL | ≤ 0,2 dB |
| Energieverbruik | ≤ 10 W |
| Isolatie | ≥ 30 dB |
| Pakkettype | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Type aansluiting | LC, SC, FC, ST |
| Polarisatiemodus Dispersie | ≤ 0,2ps |
| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | US$58-US$118 |
| Verpakking: | Document Vakje |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Waallengte | C-band, L-band |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5% tot 95% |
| Terugkeerverlies | ≥ 50 dB |
| Aantal kanalen | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Op maat |
| PDL | ≤ 0,2 dB |
| Energieverbruik | ≤ 10 W |
| Isolatie | ≥ 30 dB |
| Pakkettype | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Type aansluiting | LC, SC, FC, ST |
| Polarisatiemodus Dispersie | ≤ 0,2ps |