| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | GZ-FSW-2x4 Glasvezel-optische schakelaar |
| Moq: | 1 pc |
| Prijs: | US$260-US$350 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Parameter | Waarden |
|---|---|
| Model | GZ-FSW-2X4 |
| Insertieverlies | Typ.: 0,5 dB, Max.: 1,0 dB |
| Golflengtebereik | 1260~1650 nm |
| Test Golflengte | 1310/1550 nm |
| Vezeltype | SM, 9/125um (SMF-28) |
| Retoursverlies | ≥50 dB |
| Crosstalk | ≥70 dB |
| PDL | ≤0,05 dB |
| WDL | ≤0,25 dB |
| TDL | ≤0,25 dB |
| Herhaalbaarheid | ≤0,02 dB |
| Levensduur | ≥10 miljoen cycli |
| Schakeltijd | 8 ms (Aangrenzend kanaal) |
| Optisch Vermogen | ≤500 mW |
| Connector | LC/PC |
| Besturingsmodus | TTL |
| Werkende Voeding | 5V/100 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Afmeting | 104,0*120*28±0,2mm |
| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | GZ-FSW-2x4 Glasvezel-optische schakelaar |
| Moq: | 1 pc |
| Prijs: | US$260-US$350 |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Parameter | Waarden |
|---|---|
| Model | GZ-FSW-2X4 |
| Insertieverlies | Typ.: 0,5 dB, Max.: 1,0 dB |
| Golflengtebereik | 1260~1650 nm |
| Test Golflengte | 1310/1550 nm |
| Vezeltype | SM, 9/125um (SMF-28) |
| Retoursverlies | ≥50 dB |
| Crosstalk | ≥70 dB |
| PDL | ≤0,05 dB |
| WDL | ≤0,25 dB |
| TDL | ≤0,25 dB |
| Herhaalbaarheid | ≤0,02 dB |
| Levensduur | ≥10 miljoen cycli |
| Schakeltijd | 8 ms (Aangrenzend kanaal) |
| Optisch Vermogen | ≤500 mW |
| Connector | LC/PC |
| Besturingsmodus | TTL |
| Werkende Voeding | 5V/100 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Afmeting | 104,0*120*28±0,2mm |