| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | De Optische Schakelaar van MEMS |
| Prijs: | US$369-US$2056 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type | MEMS |
| Invoegverlies | 0,3 dB |
| Schakeltijd | 2ms |
| Toepassing | Optisch Netwerk |
| Afmeting | 3,2 mm × 2,5 mm × 1,25 mm |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Gegevensoverdrachtssnelheid | 1,25 Gbps |
| Retoursverlies | 50 dB |
| Golflengte | 850 nm |
| Kanaalisolatie | 30 dB |
| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | De Optische Schakelaar van MEMS |
| Prijs: | US$369-US$2056 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type | MEMS |
| Invoegverlies | 0,3 dB |
| Schakeltijd | 2ms |
| Toepassing | Optisch Netwerk |
| Afmeting | 3,2 mm × 2,5 mm × 1,25 mm |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Gegevensoverdrachtssnelheid | 1,25 Gbps |
| Retoursverlies | 50 dB |
| Golflengte | 850 nm |
| Kanaalisolatie | 30 dB |