| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | De Optische Schakelaar van MEMS |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$369-US$2056 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Gezhi MEMS Optische Schakelaars bieden de mogelijkheid om eenvoudig te integreren in een breed scala aan optische systemen. Hun MEMS-technologie staat bekend om een lange levensduur, hoge duurzaamheid en uitzonderlijke betrouwbaarheid.
Deze geavanceerde en innovatieve technologie heeft zijn weg gevonden naar diverse veeleisende industrieën, waaronder Telecom, Test & Meting, Remote Sensing, en Biomedisch.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Type | MEMS |
| Invoegverlies | 0.3dB |
| Toepassing | Optisch Netwerk |
| Golflengte | 850nm |
| Connector Type | FC/PC |
| Schakeltijd | 2ms |
| Afmeting | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Productnaam | MEMS Optische Schakelaar |
| Datasnelheid | 1.25Gbps |
| Opslagtemperatuur | -40℃~+85℃ |
MEMS optische schakelaars worden meestal verpakt in een ESD-zak en verzonden in een stevige doos. Het product wordt beveiligd met bubbeltjesplastic om beweging tijdens transport te voorkomen. De doos bevat ook een schuiminzetstuk om het product tegen beschadiging te beschermen. De doos wordt verzegeld met verpakkingstape en voorzien van een etiket met de specificaties van het product. Zodra het product klaar is voor verzending, wordt het verzonden via een betrouwbare verzendservice.
| Merknaam: | GEZHI |
| Modelnummer: | De Optische Schakelaar van MEMS |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$369-US$2056 |
| Verpakking: | Document Vakje |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Gezhi MEMS Optische Schakelaars bieden de mogelijkheid om eenvoudig te integreren in een breed scala aan optische systemen. Hun MEMS-technologie staat bekend om een lange levensduur, hoge duurzaamheid en uitzonderlijke betrouwbaarheid.
Deze geavanceerde en innovatieve technologie heeft zijn weg gevonden naar diverse veeleisende industrieën, waaronder Telecom, Test & Meting, Remote Sensing, en Biomedisch.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Type | MEMS |
| Invoegverlies | 0.3dB |
| Toepassing | Optisch Netwerk |
| Golflengte | 850nm |
| Connector Type | FC/PC |
| Schakeltijd | 2ms |
| Afmeting | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Productnaam | MEMS Optische Schakelaar |
| Datasnelheid | 1.25Gbps |
| Opslagtemperatuur | -40℃~+85℃ |
MEMS optische schakelaars worden meestal verpakt in een ESD-zak en verzonden in een stevige doos. Het product wordt beveiligd met bubbeltjesplastic om beweging tijdens transport te voorkomen. De doos bevat ook een schuiminzetstuk om het product tegen beschadiging te beschermen. De doos wordt verzegeld met verpakkingstape en voorzien van een etiket met de specificaties van het product. Zodra het product klaar is voor verzending, wordt het verzonden via een betrouwbare verzendservice.