| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | Het Afbijtmiddel van de bekledingsmacht |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$288-US$988 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De High Power Cladding Power Stripper (CPS) is ontworpen voor hoogvermogende glasvezellaser- en versterkertoepassingen.ASE- en ontsnapte kernmodi binnen de binnenkleedplaat van bekledingsvezels, met behoud van een minimale afbraak van signaalvermogen en lichtkwaliteitDe weerkaatst signaalvermogen in de binnenbekleding van de facette kan ook worden verwijderd.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Portconfiguratie | 1x1 |
| Signalgolflengte | 800 nm ~ 2000 nm |
| Pompgolflengte | 800 nm ~ 1000 nm |
| Signalvezel (noot 2) | x/125 x/250 x/400 |
| Verzwakking van de bekleding | >20 dB. >18 dB. >18 dB. |
| Verlies van signaalinvoeging | < 0,13 dB |
| Energiebeheer (toelichting 3) | 20W. 100W. 1000W. |
| Polarisatie-extinctieverhouding (PM-vezel) | > 17 dB (Input PER > 25 dB) |
| Terugkeerverlies | > 45 dB |
| Schelpstaart | Standaard 1m of op maat |
| Werktemperatuur | 0°C tot 75°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
Opmerking 1: De waarden worden zonder connectoren vermeld.
Opmerking 2: x geeft de grootte van de vezelkern aan.
Opmerking 3: De onderzijde van deze apparaten moet worden gemonteerd op een koelplaat met een goede warmtegeleiding.
| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | Het Afbijtmiddel van de bekledingsmacht |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$288-US$988 |
| Verpakking: | document vakje |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
De High Power Cladding Power Stripper (CPS) is ontworpen voor hoogvermogende glasvezellaser- en versterkertoepassingen.ASE- en ontsnapte kernmodi binnen de binnenkleedplaat van bekledingsvezels, met behoud van een minimale afbraak van signaalvermogen en lichtkwaliteitDe weerkaatst signaalvermogen in de binnenbekleding van de facette kan ook worden verwijderd.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Portconfiguratie | 1x1 |
| Signalgolflengte | 800 nm ~ 2000 nm |
| Pompgolflengte | 800 nm ~ 1000 nm |
| Signalvezel (noot 2) | x/125 x/250 x/400 |
| Verzwakking van de bekleding | >20 dB. >18 dB. >18 dB. |
| Verlies van signaalinvoeging | < 0,13 dB |
| Energiebeheer (toelichting 3) | 20W. 100W. 1000W. |
| Polarisatie-extinctieverhouding (PM-vezel) | > 17 dB (Input PER > 25 dB) |
| Terugkeerverlies | > 45 dB |
| Schelpstaart | Standaard 1m of op maat |
| Werktemperatuur | 0°C tot 75°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
Opmerking 1: De waarden worden zonder connectoren vermeld.
Opmerking 2: x geeft de grootte van de vezelkern aan.
Opmerking 3: De onderzijde van deze apparaten moet worden gemonteerd op een koelplaat met een goede warmtegeleiding.