| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | PM DWDM |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$288-US$988 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Het Polarisatie Behoudende Filter DWDM wordt gekenmerkt door een laag insertieverlies, hoge retourverlies, hoge extinctieverhouding en uitstekende omgevingsstabiliteit en betrouwbaarheid. Ze zijn ideaal voor polarisatiebehoudende fiberversterkers, DWDM-netwerken en snelle communicatiesystemen en instrumentatietoepassingen.
| Parameters | Eenheid | Waarden |
|---|---|---|
| Kanaalnummer | / | 4CH | 8CH | 16CH |
| Centrum Golflengte | nm | ITU Grid |
| Kanaalafstand | GHz | 50GHz; 100GHz; 200GHz |
| Kanaal Passband (@-0.5dB) | nm | 50GHz: >0.1; 100GHz: >0.22; 200GHz: >0.5 |
| Insertieverlies | dB | ≤2.0 | ≤3.2 | ≤5.0 |
| Isolatie | dB | Aangrenzend: ≥25 Niet-aangrenzend: ≥35 |
| Extinctieverhouding | dB | ≥18 |
| Retourverlies | dB | ≥50 |
| Golflengte Thermische Stabiliteit | nm/℃ | ≤0.003 |
| Insertieverlies Thermische Stabiliteit | dB/℃ | ≤0.005 |
| Max Vermogensbelasting (CW) | W | 0.3, 1, of 2 |
| Trekbelasting | N | ≤5 |
| Bedrijfstemperatuur | ℃ | -5~+75 |
| Opslagtemperatuur | ℃ | -40~+85 |
| Pakket Afmetingen | mm | 100x80x10 | 100x80x10 | 120x80x18 |
| ① Kanaalafstand | 050=50GHz; 100=100GHz; 200=200GHz |
|---|---|
| ② Kanaalnummer | 04=1x4; 08=1x8; 16=1x16 |
| ③ Eerste Kanaal Golflengte | C21=1560.61nm; C23=1558.98nm; S=Specificeren |
| ④ Laatste Kanaal Golflengte | B=Beide assen werkend; F=Langzame as werkend, snelle as geblokkeerd |
| ⑤ Werkende As | B=Beide assen werkend; F=Langzame as werkend, snelle as geblokkeerd |
| ⑥ Fiber Type | PM1550; S=Specificeren |
| ⑦ Vermogensbelasting | 0L=0.3W; 01=1W; 02=2W |
| ⑧ Pakket Afmetingen | A1=100x80x10mm; A2=120x80x18mm; S=Specificeren |
| ⑨ Pigtail Type | 00=kale fiber; 09=900um losse tube |
| ⑩ Fiber Lengte | 08=0.8m; 10=1m; S=Specificeren |
| ⑪ Connector Type | FA=FC/APC; FP=FC/UPC; SA=SC/APC; SP=SC/UPC; S=Specificeren |
| Merknaam: | GEZHI or OEM |
| Modelnummer: | PM DWDM |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | US$288-US$988 |
| Verpakking: | Document Vakje |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Het Polarisatie Behoudende Filter DWDM wordt gekenmerkt door een laag insertieverlies, hoge retourverlies, hoge extinctieverhouding en uitstekende omgevingsstabiliteit en betrouwbaarheid. Ze zijn ideaal voor polarisatiebehoudende fiberversterkers, DWDM-netwerken en snelle communicatiesystemen en instrumentatietoepassingen.
| Parameters | Eenheid | Waarden |
|---|---|---|
| Kanaalnummer | / | 4CH | 8CH | 16CH |
| Centrum Golflengte | nm | ITU Grid |
| Kanaalafstand | GHz | 50GHz; 100GHz; 200GHz |
| Kanaal Passband (@-0.5dB) | nm | 50GHz: >0.1; 100GHz: >0.22; 200GHz: >0.5 |
| Insertieverlies | dB | ≤2.0 | ≤3.2 | ≤5.0 |
| Isolatie | dB | Aangrenzend: ≥25 Niet-aangrenzend: ≥35 |
| Extinctieverhouding | dB | ≥18 |
| Retourverlies | dB | ≥50 |
| Golflengte Thermische Stabiliteit | nm/℃ | ≤0.003 |
| Insertieverlies Thermische Stabiliteit | dB/℃ | ≤0.005 |
| Max Vermogensbelasting (CW) | W | 0.3, 1, of 2 |
| Trekbelasting | N | ≤5 |
| Bedrijfstemperatuur | ℃ | -5~+75 |
| Opslagtemperatuur | ℃ | -40~+85 |
| Pakket Afmetingen | mm | 100x80x10 | 100x80x10 | 120x80x18 |
| ① Kanaalafstand | 050=50GHz; 100=100GHz; 200=200GHz |
|---|---|
| ② Kanaalnummer | 04=1x4; 08=1x8; 16=1x16 |
| ③ Eerste Kanaal Golflengte | C21=1560.61nm; C23=1558.98nm; S=Specificeren |
| ④ Laatste Kanaal Golflengte | B=Beide assen werkend; F=Langzame as werkend, snelle as geblokkeerd |
| ⑤ Werkende As | B=Beide assen werkend; F=Langzame as werkend, snelle as geblokkeerd |
| ⑥ Fiber Type | PM1550; S=Specificeren |
| ⑦ Vermogensbelasting | 0L=0.3W; 01=1W; 02=2W |
| ⑧ Pakket Afmetingen | A1=100x80x10mm; A2=120x80x18mm; S=Specificeren |
| ⑨ Pigtail Type | 00=kale fiber; 09=900um losse tube |
| ⑩ Fiber Lengte | 08=0.8m; 10=1m; S=Specificeren |
| ⑪ Connector Type | FA=FC/APC; FP=FC/UPC; SA=SC/APC; SP=SC/UPC; S=Specificeren |